5777   Драйвових свят
450   годин можливої гри
101 %   задоволення

Замок Дракона – це наймаштабніший в Дніпрі дитячий квест: 300 м2 фентезі простору. Величний ЛАБІРИНТ в якому знаходяться 14 (!) антуражних кімнат на різну тематику (кімната алхіміка, бібліотека, каплиця, тронна зала, тощо). Головне - всі ці кімнати є доступі для дітей на протязі гри. Тому одночасно у нас можуть проходити декілько квестів.
1. Діти обирають собі Героя із відповідними здібностями:
Чарівник – носій світла в темряві
Ельф – Відкриває двері своїми ключами
Воїн – захисник команди від жителів (акторів) замку
Цілитель – Рятівник команди на випадок потрапляння до темниці.
2. Отримують завдання з Книги-Легенди таємничого Замку та відправяються у драйвову подорож на пошуки відповідей таємничіми кімнатами та коридорами Замку.
3. За правильні відповіді нагороджуються ігровою валютою, яка, на протязі гри, обмінюється на «прокачування» (як в компютерній грі росте рівень героя). Чим більше виконано завдань, тим більше ігрової валюти, тим більше реквізиту отримує кожен герой для пригод
Після Гри в День Народження або гри Шкільним класом є чудова можливість в зоні для святкування зі своїми смаколиками відсвяткувати з друзями!
Простір Замку Дракона ідеально підходить для святкування Дня Народження в стилі пригод Гаррі Поттрера, то ми розробили декілька дуже цікавих програм для шанувальників Школи Магії Хоґвартс.

Оберіть своє свято
image description
Захоплюючий день народження

Драйвова та яскрава пригода очікує на Іменнинника та його друзів в квесті Замок Дракона. 2 години шалених випробувань, безліч завдань та таємниць вже чекають на свого Героя та Героїню! Ми знаємо як зробити для дітей незабутнє Свято.

Дізнатись вартість
квест для школьников
ВИПУСКНИЙ без Турбот. Спеціальна програма на шкільне свято- останній дзвоник або випускний!

Сучасний випускний для наших дітей. Ми за все подбали для Вас. Зараз так хочеться, як можна більше відволікати дітей від сьогоднішних обставин та подарувати їм щасливе дитинство та світлі події. Тому ми зробили в Замку Дракона спеціально таку програму! Тільки Ваші діти! Для них ми підготували квест з акторами, або костюмованими ведучими, фото з якими будуть яскравою згадкою про цей день. Дискотека з конкурсами та вікториною! Святковий стіл з піцею та смаколиками!

Дізнатись вартість
image description
Пакет Шалений

День народження з пакетом "Шалений"- це 1,5 години захоплюючого квесту та дискотека з запальними танцями - 30 хвилин. Після програми в банкетній залі у Іменинника буде змога і час прийняти привітання від друзів та рідних за святковим столом (смаколики та напої батьки привозять із собою)

Дізнатися вартість
выездной квест
"Хогвартс у Замку Дракона". Програма Light

Захоплююча пригода у світ Гаррі Поттера. Чудова можливість потрапити в чарівний світ пригод за мотивами книг "Гаррі Поттер"⚡ Юних чарівників чекає: - Сортувальний капелюх; - Костюмований квест "Гаррі Поттер у пошуках Дракона "- 1 час 20 хвилин; - Майстер клас "Сумка ШОПЕР"- 20 хвилин, кожна дитина піде зі свята із подарунком; - Супровід ведучим; - Дискотека з вікториною та сюрпризами(цукерки гадкі боби)- 20 хвилин; - Тематична фотозона - Подарунок Імениннику (диплом випускника школи магії) + Тематична Піньята з цукерками та конфеті.
⠀Для чарівників від 7 до 14 років

Дізнатись вартість
image description
VIP програма "Пригоди Гаррі Поттера у Замку Дракона"

Яскрава пригода для дітей від 7-ми років. За цей час діти перевтіляться у справжніх чарівників школи магії Хогвартс. Мантії факультетів та різноманітні випробування в квесті для юних магів. Кожен гравець отримає власну чарівну паличку. Це незабутне свято для всіх дітей.

Дізнатися вартість
image description
"Wednesday PARTY"

Тематичний День народження "Wednesday PARTY"- це захопюючий квест, дискотека з вікториною, майстер клас та сюрпизом для Іменинника. Після програми в банкетній залі у Іменинника буде змога і час прийняти привітання від друзів та рідних за святковим столом (смаколики та напої батьки привозять із собою)

Дізнатися вартість
image description
Піратський квест "Загублені скарби Пандори"

Нова квест-програма для дітей від 6-ти років у пошуках скарбів! Діти перевтіляться в справжніх піратів та у супроводі ведучого відправяться на пошуки піратського золота, яке зараз охороняє Дракон!

Дізнатись подробиці
image description
VIP День Народження

VIP паті в Замку Дракона! На дітей чекає шалена квест пригода з тематичними акторами, запальними танцями, вікторинами, солодощами, майстер класом.

Дізнатись вартість
image description
Пригода із друзями

Квест "Замок Дракона" це чудова нагода провести весело та з користю час з друзями та родиной. Вивчати лабіринти Замку, та розкривати його таємниці буде назабутньою пригодою. Квест цікавий шукачам пригод як в 6 рочків так і дорослим.

Дізнатися вартість
image description
Виїзний квест для класу за мотивами книг про Гаррі Поттера "Місія Фенікс"

Чарівна пригода на свіжому повітрі та на будь-якій локації в межах міста. "Місія Фенікс"- це 1,5 години драйву та ураган незабутніх емоцій для дітей віком від 6-ти років. Під час гри діти перевтіляться у справжніх чарівників школи магії Хогвартс. Сортувальний капелюх. Мантії факультетів та різноманітні випробування для юних магів.

Дізнатися вартість
image description
Літній табір

Захоплюючий денний табір для школярів у квесті для дітей Замок Дракона. У пригоди з новими друзями, квести,майстер класи, ігри на свіжому повітрі чи в загадковій атмосфері середньовіччя кожна дитина зможе проявити себе по-новому.

Дізнатися вартість
image description
Є питання?

Ми з радістю на них відповімо!
зв'яжіться з нашим адміністратором за телефонами. Працюємо за попереднім записом.

Враження про Замок Дракона
image description
Екатерина Матвеева Facebook
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Замечательный квест!!!! Были всем классом. Дети просто в восторге. Можно играть как большой компанией так и маленькими группами, и даже одному. Если честно мне, взрослой, тоже захотелось пройти все уровни. Сюжет, декорации, организация - все на высшем уровне!!!! Ребята -организаторы просто молодцы!!!! Спасибо огромное. Планируем прийти еще.Джерело »

image description
Lyudmyla Yatsuba Facebook
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Удивительное и волшебное место Замок Дракона. Мы уже 5-й раз здесь. Удивлю, но не надоело 😊 Дети счастливы и хотят возвращаться снова и снова. Вовка сказал: « Я в восторге от этого квеста. Здесь можно сражаться, есть специальная экипировка. Всегда новые задания и загадки.Джерело »

image description
Руслан Папирнык Google
 •  
 •  
 •  
 •  

Отпразднывал свой день рождения.Было очень круто,весело,смешно.Очень крутой квест!)))Джерело »

image description
image description
image description
image description
image description
image description
image description
image description
image description
Забронюйте квест
  
Ваше замовлення прийнято, дочекайтесь дзвінка нашого адміністратора.
Щось пішло не так. Оновіть сторінку та спробуйте ще.
;